Budownictwo wczoraj i dzis : Faza 2 linii wysokiej

Field Operations i High Line DS + R cieszyły się ogromną popularnością od czasu otwarcia, ale czekaliśmy cierpliwie, aż następny segment zostanie ukończony.
A dzięki Curbed.com udostępniamy kilka ostatnich ujęć konstrukcyjnych dotyczących postępów.
Sprawdź więcej zdjęć i więcej o drugiej fazie po przerwie.
Ta następna faza przebiega w linii prostej równoległej do Dziesiątej Alei od West 20th do West 28th Street, gdzie sąsiednie budynki wznoszą się wysoko w stosunku do starych torów.
Chociaż już zakończona część projektu czasami przenosi pieszych do okien biurowych i mieszkalnych, w tym nowym dziale, bliskość między torami i mieszkańcami jest zarówno nieco denerwująca, jak i trochę kusząca. Na przykład, wzdłuż 23rd Street, ukośne okna HL23 Neila Denariego pozwolą ludziom spoczywającym na proponowanym długim zielonym trawniku zajrzeć do pokoi.
Nieco dalej na północ, na 24.
Ulicy, prywatne patio osłonięte rustykalnym ogrodzeniem może nie zapewniać dużej prywatności, ponieważ znajduje się zaledwie kilka centymetrów od krawędzi parku.
A balkony od budynku mieszkalnego nie będą już zapewniały prywatnego widoku swoim użytkownikom.
Chociaż te chwile mogą być trochę niezręczne, dodają coś do ogólnego doświadczenia projektu, a gdy połączą się z planowanymi komponentami projektowymi, doprowadzą do udanego projektu odnowy miejskiej.
Drugi segment kończy się szerokim łukiem na 30th Street z doskonałym widokiem na Hudson, a obecnie zespół zdobywa ostatni odcinek torów dla trzeciej fazy.
Ciesz się zdjęciami, a my będziemy Cię informować na bieżąco.
Zdjęcie dzięki uprzejmości Curbed.com
[więcej w: mrówka dzierżoniów, praca olx grudziądz, pompa ciepła powietrze woda cena ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: mrówka dzierżoniów pompa ciepła powietrze woda cena praca olx grudziądz