Budownictwo i architektura : Berkeley Art Museum i Pacific Film Archive / Diller Scofidio + Renfro

Uniwersytet Kalifornijski w Berkeley właśnie ogłosił, że zdecydował się na współpracę z Dillerem Scofidio + Renfro w celu zaprojektowania nowego Berkeley Art Musuem + Pacific Film Archive (BAM / PFA).
Miejsce nowego muzeum jest kluczowym elementem łączącym kampus Berkeley, a jednocześnie aktywizującymi śródmiejskie dzielnice artystyczne i handlowe.
Więcej informacji po przerwie.
Warunki witryny Propozycja DS + R obejmuje plany ponownego wykorzystania zakładu drukarskiego w stylu art deco o powierzchni 48 000 stóp kwadratowych i zintegrowania go z nową strukturą o powierzchni 50 000 stóp kwadratowych w miejscu wzdłuż Oxford Street, między ulicami Centre i Addison w centrum Berkeley.
.
Zobowiązanie Diller Scofidio + Renfro do integracji architektury ze współczesną kulturą i życiem obywatelskim idealnie pasuje do głównej misji BAM / PFA: do zainicjowania krytycznego dialogu i zainspirowania wyobraźni poprzez sztukę i film.
powiedział Lawrence Rinder, dyrektor BAM / PFA.
Cieszymy się, że współpracujemy z DS + R, aby zaprojektować i zbudować nowe muzeum, które pogłębi naszą publiczność.
dynamiczne zaangażowanie ze sztuką i które zapewni możliwości edukacyjne dla Berkeley, Bay Area i globalnej społeczności.
DS + R będzie współpracować bezpośrednio z EHDD z San Francisco, uznanej w kraju firmy architektonicznej i lokalnej firmy z rekordu dla projektu BAM / PFA.
Nowy kompleks muzealny ma zostać ukończony pod koniec 2014 r.
Będziemy na bieżąco informować Cię, ponieważ DS + R wyda więcej informacji na temat swojego projektu.
Więcej o nowym projekcie budowlanym tutaj.
[podobne: elektroniczne kartki świąteczne bożonarodzeniowe, mrówka brzozów, elewacje z piaskowca ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: elektroniczne kartki świąteczne bożonarodzeniowe elewacje z piaskowca mrówka brzozów