Architektura i nowoczesne budownictwo – Najnowsza restauracja Ground Zero

Ponieważ pracownicy pracują nad najnowszym projektem Ground Zero, przenoszenie, spawanie i spawanie 46 074 ton stali może być męczące i, cóż, sprawić, by człowiek był głodny.
Po 30-minutowej przerwie na lunch pracownicy czekają z niecierpliwością na podnośnik z dziesiątkami historii, co sprawia, że ich 30 minut często przekracza 60.
Rozwiązanie.
przynieść lunch pracownikom.
Nowy sklep z kanapkami, zbudowany przez firmę DCM Erectors (ta sama firma, która stawia stalowe dźwigary i dźwigary), to ruchomy pojemnik wykonany ze skumulowanych kontenerów ładunkowych, które znajdują się po obu stronach dwóch dźwigów wieżowych.
Więcej zdjęć i więcej o nowej restauracji po przerwie.
Pomimo tego, że kapsuła wydaje się być niebezpiecznie zrównoważona daleko nad ziemią, sklep nie różni się niczym od innych Subway.
W kapsule znajduje się kuchnia, chodziarka, serwis i lodówki na napoje.
Oferując standardowe pobieranie próbek kanapek z Metalu, z pewnością przyciągnie hutników, robotników betonowych, elektryków i inne osoby pracujące na różnych poziomach wieżowca.
Mimo że metro obecnie znajduje się na 27.
piętrze, budynek wznosi się, więc będzie źródłem lunchu.
.
Kiedy budynek się podniesie, widoki będą całkiem miłe.
oznajmił pan Schragger, księgowy, który stał się właścicielem restauracji w restauracji, jestem pewien, że będzie to jedna z najczęściej omawianych stron, na którą przyjdzie lunch .
Źródło: Charles V.
Bagli dla New York Times
[więcej w: przelewy burzowe, olx żagań, drzwi tarasowe przesuwne cennik ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: drzwi tarasowe przesuwne cennik olx żagań przelewy burzowe