Architektura 21szego wieku : W toku: Beekman Tower / Frank Gehry

Rocco S Cetera Gdy wieżowiec Beekmana Franka Gehry ego wznosi się na Dolnym Manhattanie, nie możemy się powstrzymać, ale zastanawiamy się, czy mieszkania w tym falującym, falującym budynku zostaną porwane jak najszybciej.
Wieżę zaplanowano na dzierżawę na początek wczesnej wiosny przyszłego roku i chociaż informacje dotyczące planów pięter i cen jeszcze nie zostały opublikowane, jesteśmy zainteresowani tym, czy zdecydujesz się zamieszkać w Wieży Beekman.
W porównaniu do jego kontekstu, monstrualnie wysoka wieża zdominuje dzielnicę, która jest wypełniona przede wszystkim budynkiem o niższym wzroście.
Na początku fazy budowy deweloper Forest City Ratner zagroził, że zdziesiątkuje Gehry ego 76-piętrową wieżę Beekmana o połowę ze względu na koszty, ale w komunikacie prasowym w tej sprawie deweloper podsumował: Zdecydowana decyzja FCRC o budowie pełny wieżowiec był wynikiem połączenia czynników, w tym zmniejszenia kosztów materiałów budowlanych i wykończenia wnętrz oraz wykończeń.
Ponadto udana współpraca z Radą ds.
Budownictwa i Budownictwa oraz Stowarzyszeniem Handlowców Budownictwa Pracodawców zaowocowała korzystną umową o pracę z Beekmanem.
Ukończenie wieży Beekman zatrzyma setki pracowników w czasie, gdy budowa w Nowym Jorku gwałtownie zwolniła.
Moonman 82 Jednym z największych rezultatów.
Redukcji kosztów materiałów budowlanych.
jest to, że czwarta strona wieży nie zawiera falistej stalowej fasady.
Kiedy spłaszczony bok miał tylko kilka pięter wysokości, wydawało się, że jest to znośne, ale gdy konstrukcja będzie kontynuowana, a płaska strona zacznie pełzać do pełnej wysokości wieży, odbierze całkowity efekt budynku.
Niejednolitość sprawia, że skóra wydaje się sztuczna i wyraźnie wskazuje na.
Powrót.
i.
front.
wieży.
Rocco S Cetera Czekamy z niecierpliwością na zakończenie projektu, aby doświadczyć pełnego efektu skóry i obecności wieży na dolnym Manhattanie.
Będziemy informować Cię o postępach w wieży.
via Curbed Źródło: Curbed Moonman 82 Rocco S Cetera Grafika: Rocco S.
Cetera na Flickr i Moonman 82 na Flickr
[podobne: olx żagań, przelewy burzowe, olx minsk maz ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: olx minsk maz olx żagań przelewy burzowe