Architektura 21szego wieku : MBIArch Nowa międzynarodowa architektura studiów magisterskich w Barcelonie

jest centrum badań, praktyki i rozpowszechniania współczesnej architektury.
BIArch jest otwartym laboratorium dla profesjonalistów i badaczy, który promuje nowe sposoby myślenia i praktykowania architektury w obliczu trwałych zmian technologicznych, energetycznych i ekonomicznych.
Chcąc zostać międzynarodowym referentem architektury, BIArch uruchamia we wrześniu program postprofesjonalnych studiów magisterskich z zakresu architektury, MBIArch.
Dzięki nowoczesnemu, interdyscyplinarnemu programowi nauczania obejmującemu projektowanie architektoniczne, badania urbanistyczne i terytorialne, technologie energetyczne i budowlane oraz media cyfrowe, a także historię, teorię i krytykę, MBIArch łączy profesjonalne szkolenia, krytyczną analizę i projektowanie.
badania i produkcja.
Program łączy w sobie teorię, studia przypadku, rozwój projektu na miejscu i pracę w studiu, a także jest wspierany przez wybitnych międzynarodowych liderów wydziałów i przemysłu, w tym I.
Aki Ábalos, Josep Anton Acebillo, David Adjaye, Stan Allen i Pier Vittorio Aureli, między innymi.
Program MBIArch uwzględnia kluczowe problemy architektury jako dziedziny nauki i praktyki: promowanie refleksji poprzez projektowanie; ujednolicenie teorii i krytyki z praktyką; przemyślenie zrównoważonego rozwoju; praca w różnych kontekstach produkcyjnych, terytorialnych i energetycznych; i forsowanie nowej wrażliwości środowiskowej, społecznej i estetycznej.
Jako instytut architektoniczny XXI wieku, BIArch jest powiązany z ogólnoświatową siecią instytucji, platform rozpowszechniających i ekspertów architektury.
Barcelona, globalne miejsce spotkań i miasto z bogatą tradycją architektoniczną i dyskursem opartym na działaniu, oferuje idealne warunki do programu.
MBIArch jest skierowany do architektów, którzy chcą rozwinąć wyższy poziom umiejętności koncepcyjnych, projektowych i praktycznych.
Program wymaga jednego roku studiów w pełnym wymiarze godzin i obejmuje 60 punktów ECTS, z dyplomem przyznanym przez Barcelona Institute of Architecture i Universitat Pompeu Fabra.
MBIArch oferowany jest wyłącznie w języku angielskim.
Późne zgłoszenia będą przyjmowane do 15 lipca.
Jeśli jesteś zainteresowany otrzymaniem dodatkowych informacji dotyczących kolejnych kroków do złożenia wniosku, wypełnij poniższy formularz lub pobierz nasz formularz zgłoszeniowy.
[patrz też: mrówka ciechanów, cegła kratówka wymiary, elektroniczne kartki świąteczne bożonarodzeniowe ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: cegła kratówka wymiary elektroniczne kartki świąteczne bożonarodzeniowe mrówka ciechanów