Architektura 21szego wieku : AD Recommends: Best of the Week

Haven był już w Blogu przez jakiś czas.
Może przegapiłeś kilka świetnych postów, takich jak najnowsza restauracja w Ground Zero, przenośna kapsuła, która przynosi lunch pracownikom.
Sprawdź pozostałe cztery w naszej selekcji po przerwie.
Nowa restauracja Ground Zero Pracowników pracujących nad najnowszym projektem Ground Zero, przenoszenie, spawanie i spawanie 46 074 ton stali może być męczące i sprawić, że człowiek jest głodny.
Przy wyznaczonej 30-minutowej przerwie na lunch pracownicy czekają z niecierpliwością na dźwig, który opuścił kilkadziesiąt pięter, dzięki czemu ich 30 minut często przekracza 60.
Rozwiązanie.
przynieś lunch pracownikom (czytaj więcej.) Mieszkanie w Katayama / Matsunami Mitsutomo Ponieważ w mieszkaniu jest układ pomieszczeń pasujący do wzoru okna, część, która kiedyś była nieunikniona, stała się teraz dużym przedmiotem projektu.
Podejmując wyzwanie małego mieszkania w tych warunkach, mając do czynienia ze ścisłym budżetem, narodził się apartament Katayama (czytaj dalej.) Parametryczny Manifest / Patrik Schumacher Widzieliśmy rosnące zainteresowanie parametrycznym projektowaniem, ponieważ oferuje ono nowe podejście do architektury w oparciu o zaawansowane techniki obliczeniowe.
Gdy parametryczność staje się narzędziem, do którego coraz więcej projektantów zwraca się, czy ta metoda zaczyna definiować styl naszych czasów.
Starając się zidentyfikować nasz styl architektoniczny, aby umożliwić jego rozpoznanie, Patrik Schumacher, partner w Zaha Hadid, przekazał swoje przekonania w swoim Manifeście Parametrycznym (czytaj dalej.) Jak architektura pomogła ewoluować muzyce / David Byrne Uwielbiamy słuchać TED mówi, że prelegenci oferują nowe perspektywy i rzucają wyzwanie naszym pomysłom prowokującym do myślenia.
Dziś podzielamy rozmowę Davida Byrne a o muzyce i architekturze.
Byrne chronologicznie porusza się w różnych okresach architektury, zauważając różnice w doświadczeniach kompozycji muzycznych w miarę upływu lat (czytaj więcej.) Pearl River Necklace / NL Architects Dutch NL Architects.
Najnowszy most jest częścią ich propozycji połączenia Hongkongu z Chinami kontynentalnymi.
Dynamiczna skręcona forma mostu jest świetną odpowiedzią na różnice w stylach jazdy, a mianowicie, że w Hongkongu ludzie jeżdżą po lewej stronie drogi, a w Chinach kontynentalnych jeżdżą po właściwej stronie (czytaj dalej.)
[podobne: mrówka dzierżoniów, olx minsk maz, pompa ciepła powietrze woda cena ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: mrówka dzierżoniów olx minsk maz pompa ciepła powietrze woda cena