Ze swiata architektury – Iwan Baan vs. Sandy: The Story Behind That Iconic NYC Shot

Nawiązaliśmy kontakt z Iwanem Baanem, aby zapytać go, jak na Ziemi dostał niewiarygodny lot z nowojorskiego magazynu Sandy w Nowym Jorku; powiedział nam, jak to jest zmierzyć się z szałem i wskoczyć w samą burzę.
Przeczytaj jego niesamowitą historię po przerwie …
W przeszłości sfotografowałem Manhattan z góry wiele razy, więc kiedy wyruszyłem, aby strzelać, miałem już na myśli moje podejście, myślałem także, że jedynym sposobem, aby naprawdę Pokaż, jak wyspa, która została podzielona przez tych, którzy mają władzę, i tych, których nie ma, miała znaleźć helikopter i wystrzelić z nieba Zacząłem wzywać wszystkich heli-pilotów, których mogłem wymyślić na obszarze Manhattanu, ale każdy z nich był albo bez paliwa, z wysiłków odnowy, albo bez władzy, ku mojej uldze, po prawie wyczerpaniu wszystkich wysiłków, udało mi się zdobyć pilota, którego spotkałem zaledwie tydzień wcześniej, i powiedział tak Dzień po tym, jak Sandy uderzyła, zarezerwowałem samochód na Manhattanie – tak na wszelki wypadek, ale po mojej śmierci wypożyczalnia oddała już moją rezerwację, zostawiając mnie bez samochodu i bez środków.
do lądowania na helipadzie, po odrobinie negocjacji znalazłem w końcu wypożyczenie w JFK i 4 godziny ruchu postojowego, Zamknięte mosty i cena 2000,00 USD za metkę później dotarłem na lotnisko i miałem kluczyki od samochodu.
Zanim zdążyłem otrząsnąć się z szaleńczego szaleństwa, zadzwonił mój telefon.
Dzwonił do New York Magazine i wszystko, co mogłem rozpoznać po zepsutym odbiorem sieci, to słowo helikopter .
Ponieważ linie telefoniczne były tak złe, jak to było, nie można było usłyszeć, co mówią, ale pomyślałem, że uda mi się dotrzeć na lądowisko bez względu na wszystko.
Zrobiłem już 4-godzinną wędrówkę z Manhattanu, więc mogłem tam dotrzeć na wietrze.
Wynajęcie samochodu, polowanie na benzynę i przemierzanie drogi przez ruch na heliport było zdecydowanie najtrudniejszą i najtrudniejszą częścią tego strzału! Bez drzwi na heli, jazda na Manhattanie była mroźną, chłodną godziną.
Spędziłem godzinę nad miastem, gdzie wiedziałem, że chcę uchwycić te dwa miasta.
jeden, tętniący życiem i pulsujący Manhattan, który rozpoznajemy tak żywo, a jest to antonim.
miasto bez życia stało się czarne jak smoła i złowieszcze.
Podświetlany lewy dolny róg zdjęcia to świecący budynek Goldman Sachs.
Zaraz obok znajduje się plac budowy World Trade Center, który jest od góry do dołu, oświetlony mocą (mimo, że reszta dolnego Manhattanu jest całkowicie bezsilna).
Myślę, że być może, to.
Podział władzy.
jest alegorią spadającej infrastruktury hrabstwa, informując nas także o tym, kto jest naprawdę przygotowany, gdy toczy się otrzeźwiające wydarzenie, takie jak strajk Sandy.
Opowiadanie przez Iwana Baana
[podobne: pompa ciepła powietrze woda cena, mrówka brzozów, kula plazmowa allegro ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: kula plazmowa allegro mrówka brzozów pompa ciepła powietrze woda cena