Magazyn architektoniczny : Roblas Cube / Moscato Schere Todo Terreno

Ramiro Schere Architekci: Moscato Schere Todo Terreno Lokalizacja: Buenos Aires, Argentyna Zespół projektowy: Agustin Moscato, Joaquín Moscato, Ramiro Schere Projekt Rok: 2007 Zdjęcia: Ramiro Schere + 16 Obszar projektu: 60 m2 Budżet: U $ S 20 000 Dom znajduje się w mieście Maschwitz Engineer w prowincji Buenos Aires.
Z całkowitej powierzchni 60 m2 znajduje się na zalesionej działce o wymiarach 20 x 50m.
i na wschód.
północ na dole.
Biorąc pod uwagę niedobór zasobów na budowę, zwarto rozwiązany w sześciennej tablicy 6,20 x 6,20 x 6,20 m.
O objętości, w pełni rozwiązany.
Samolot.
i krawędzi, różne operacje się powiodły, a stawy między ścianą a próżnością rozwijają się zgodnie z ich położeniem w stosunku do programów, ogrodu i gry językowej.
samo.
.
Ramiro Schere Wnętrze jest w pełni zwirtualizowane, z tendencją do wycieczki specjalnej i jest projektowane w wyniku różnego rodzaju naprzemienności, które występują zarówno w szerokości, jak i na wysokości.
.
Ramiro Schere W kategoriach technologicznych prace były przeznaczone do pierwszego etapu i drugiego muru własnego, ponieważ jest on uproszczony i usprawniony pod względem jego materialności: jego repertuarem są ściany blokowe, profile wyburzeniowe, belki, prefabrykaty, podłogi jastrychu betonowego i metaloplastyka.
.
Ramiro Schere Elevations 01
[hasła pokrewne: pompa ciepła powietrze woda cena, praca olx grudziądz, drzwi tarasowe przesuwne cennik ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: drzwi tarasowe przesuwne cennik pompa ciepła powietrze woda cena praca olx grudziądz