Budownictwo wczoraj i dzis : TAK JEST WIĘCEJ Wystawa: Archicomic on Architectural Evolution

Jako część długofalowej ambicji arc enr.
S, wydarzenie to ma na celu zwrócenie uwagi na młodą europejską agencję, która rozważa projekty architektoniczne w zdecydowany, innowacyjny sposób, który nie wyklucza poczucia humoru.
Dzięki takim projektom, jak kąpielisko portowe w Kopenhadze (2003), rezydencje reszta (2008) zbudowane na gigantycznej pochyłej płycie przypominającej miejską górę i tor rowerowy, który krąży po duńskim pawilonie na Expo w Szanghaju (2010), ukończono BIG Projekty oferują głębokie doświadczenia architektoniczne daleko od minimalizmu, politycznej poprawności i cyfrowego formalizmu.
Ustawiona w głównej galerii arc d riere wystawa ma postać ogromnego 130-metrowego komiksu zajmującego całe 450 metrów kwadratowych powierzchni i zawierającego 30 modeli.
jeden z nich zadziwiającą konstrukcję LEGO.
i 19 filmów animowanych.
Jako projekt manifestu wraz z książką Tak jest więcej jest zaproszeniem do aktualizacji naszej wizji architektury i miasta w powrocie do nowoczesności i jej utopii.
Jest to pierwsza indywidualna wystawa BIG z Francji, zainaugurowana na początku tego roku w duńskim Centrum Architektury.
Wystawa odbędzie się jutro, 17 czerwca, godz.
18.00 w Arc en R.
Ve, Entrepôt 7 Rue Ferr.
Re, 33000 Bordeaux, Francja.
[więcej w: elewacje z piaskowca, mrówka działdowo, dachówka cementowa czy ceramiczna ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: dachówka cementowa czy ceramiczna elewacje z piaskowca mrówka działdowo