Budownictwo wczoraj i dzis : RIBA bierze Nagrodę Stirlinga do BBC

RIBA ogłosiła, że tegoroczna Nagroda Stirlinga zostanie pokazana w programie BBC Two The Culture Show, po tym jak w ubiegłym roku liczba widzów spadła do najniższego poziomu w historii Channel 4.
Ceremonia wręczenia nagród będzie nadal prowadzona przez Kevina McCloud, ale zostanie pokazana na wcześniejszym automacie, emitowanym od 18.30 w sobotę 2 października na żywo z London s Roundhouse.
Tylko 500 000 widzów patrzyło, jak Maggies Centre Rogersa Stirk Harbour zdobywa w październiku nagrodę Stirling Prize na Channel 4, spadając z 1,2 miliona w 2004 roku.
Audycja była transmitowana między 20:00 a 21:00, a RIBA zarzucała niskie wyniki oglądania na starcie z X Factor i Strictly Come Dancing.
Ale postacie skłoniły klientów społeczności architektonicznej do ponownego przemyślenia formatu programu, który był transmitowany w telewizji publicznej przez dziesięć lat.
Prezydent RIBA, Ruth Reed, określił nowy związek pomiędzy RIBA i BBC jako fantastyczny .
Mark Bell, redaktor BBC zajmujący się zlecaniem dzieł sztuki, powiedział: W ramach zaangażowania BBC w sztukę cieszymy się, że promujemy światło na najlepszej w brytyjskiej architekturze.
The Culture Show, który odzwierciedla najlepszy krajobraz kulturowy, jest idealnym narzędziem do realizacji programu na żywo o architekturze.
Widziane w bdonline.
[przypisy: mrówka działdowo, olx poddębice, kula plazmowa allegro ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: kula plazmowa allegro mrówka działdowo olx poddębice